Poradnik

Funkcje

Poznaj wszystkie funkcje naszych mebli

Skóra i taknina

Szeroka gama tkanin i skór do wyboru.

Pielęgnacja

Bezpieczne metody pielęgnacji

Bądź na bieżąco z nowościami w naszych salonach oraz Outlecie Meblowym

Subskrybuj Nas

  Funkcje relaks

  Jedno spojrzenie i już wiadomo co wyróżnia nasze produkty. Trendy wchodzące na rynek ujmowane są w naszych modelach, nowoczesna linia wzornicza nadaje wyjątkowy wygląd. Dodatkowe funkcje wzbogacają widoczne już atuty.

  Funkcje spania

  Funkcja spania jest bardzo ważnym elementem wypoczynku. W zestawach narożnych świetnie współgra z pojemnikiem na pościel. Pokrywa pojemnika podnoszona jest na podnośnikach gazowych, a dno wykonane jest z płyty meblowej. Zaletą tego typu dna jest fakt, że po obciążeniu pojemnika płyta nie będzie się załamywać. Kolejnym atutem jest bardzo duża powierzchnia pojemnika, w którym można schować nie tylko pościel, ale również wiele innych rzeczy. WAŻNE ! Przy rozkładaniu sof funkcyjnych ważne jest, aby zawsze te czynność wykonywać stojąc przed meblem, pośrodku jego szerokości

  Cechy skór naturalnych

  Skóra to naturalny, szlachetny i piękny surowiec, który jest niepowtarzalnie wytrzymały i bardzo elastyczny. Skóra naturalna pięknie układa się na meblu i uwydatnia walory każdego wypoczynku. Skóra posiada charakterystyczne cechy, każdy płat jest inny, dlatego nie można uniknąć odchyleń w zabarwieniu oraz fakturze. Skóra jest materiałem wyjątkowym ze względu na swoją niepowtarzalność. Każdy, kto decyduje się na skórę, akceptuje tym samym jej unikalne charakterystyczne cechy, które podkreślają ich naturalne pochodzenie: nakłucia owadów, blizny, pocienienia, piętna, różnice w odcieniu i struktury, specyficzny zapach oraz różnice w nabłyszczeniu. Cechy te są typowe dla skór naturalnych i nie można ich wyeliminować.

  Pielęgnacja skóry

  Jak sprawić, by NOWE meble były dłużej jak NOWE?
  Chcielibyśmy, aby nowe meble służyły przez wiele lat – i były ozdobą naszego domu. Co trzeba zrobić, by tak się stało? Meble wykonane ze skór, skór ekologicznych oraz dobrych gatunków tkanin wymagają szczególnej dbałości.
  Na tej stronie znajdziecie Państwo niezbędne informacje które w przystępny sposób pozwolą Państwu zapoznać się z podstawowymi zasadami i sposobami pielęgnacji mebli tak aby meble mogły Was cieszyć wyglądem i wygodą przez długi czas. Zapraszamy do lektury
  Producent mebli tapicerowanych na wymiar
  d

  Opolska 44a 46–380 Błachów